Magnifique Studio Carre D'Or

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Nice te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Magnifique Studio Carre D'Or Nice, gelegen binnen 14 minuten lopen van Théâtre de Verdure en binnen 2 km van de Colline du Château. Dit 1-badkamer appartement is geschikt voor maximaal 2 gasten.

De gasten van het appartement kunnen van uitzicht op de tuin genieten. Deze accommodatie is uitgerust met een badkamer met een haardroger en badlakens. Er is ook een apart toilet en een douche.

Magnifique Studio Carre D'Or is voorzien van een complete keuken.

Dit appartement van 26 m² is binnen een paar straten van het Nationaal Museum Marc Chagall te vinden. Maak een rustige wandeling van 10 minuten naar het hart van het stadscentrum van Nice. De Vieux-Nice is op slechts 1 km van Magnifique Studio Carre D'Or genesteld. De accommodatie is niet ver van Gare de Nice-Ville treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Magnifique Studio Carre D'Or Nice
Luxury Apartment In City Center Of Nice
Mobiele prijsaanbieding

Luxury Apartment In City Center Of Nice

9.5
Voortreffelijk 27 beoordelingen
47 m van de accommodatie
USD 533 USD 480
per nacht
Deux Pieces Terrasse Sous Les Etoiles
Mobiele prijsaanbieding

Deux Pieces Terrasse Sous Les Etoiles

8.9
Fantastisch 27 beoordelingen
47 m van de accommodatie
USD 230 USD 207
per nacht
Nestor&Jeeves - Victoire - Central - Near Beach
Mobiele prijsaanbieding

Nestor&Jeeves - Victoire - Central - Near Beach

9.3
Schitterend 4 beoordelingen
131 m van de accommodatie
USD 353 USD 318
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    8 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    700 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer06088019905DP
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Magnifique Studio Carre D'Or?
      Populaire plekken in de buurt van Magnifique Studio Carre D'Or zijn onder andere de Vieux-Nice, Théâtre de Verdure, de Colline du Château.
    • Biedt Magnifique Studio Carre D'Or internetverbinding?
      Ja, Magnifique Studio Carre D'Or biedt wifi.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koelkast, keukengerei en een vaatwasser.
    • Wat is de afmeting van Magnifique Studio Carre D'Or?
      Magnifique Studio Carre D'Or meet 26 m².
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in Magnifique Studio Carre D'Or?
      Ja, kamers van Magnifique Studio Carre D'Or bieden uitzicht op de tuin.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    8 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    700 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Magnifique Studio Carre D'Or Nice

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten